SMART GIZCOUNT

Olge SMART ja kasutage sooduskoodi, mis on teile kõige mugavam.

Gizmanias saate kasutada ühte neljast allahindluskoodist. Oluline sõna on "üks". Te saate korraga kasutada ainult ühte allahindluskoodi ühe tellimuse kohta. Ja see on sinu enda otsustada, mida sa sellega teed. Pea meeles, et sa ei saa sooduskoode kombineerida.

Üks näide kõigi kohta:

Teie tellimus koosneb viiest tootest. Kaks toodet punktist 1), üks toode punktist 2) ja kaks toodet, mis ei kuulu punktidesse 1) ja 2). Millist sooduskupongi te kasutate? Seda peate ise välja mõtlema. Iga tellimus on erinev ja nii on ka allahindluskood, mis on teie seisukohast kõige kasulikum. BE SMART!

1. May of Street - 20 %

Promo

Soovid osta street tallad, street lenks või street tõukerattad? Sisestage allahindluskood STREET20 ja saate 20% allahindlust järgmistel linkidel loetletud toodetele:        

Street tallad

Street lenks

Street tõukerattad

2. Richard Zelinka X Ethic collab - 15 %

Promo

Soovid saada 15% allahindlust Ethic'i toodetele (v.a. custom tõukerattad)? Jälgi @risazelinka Instagramis ja saad tema allahindluskoodi. Ethic tooted leiad siit

3. Rideri allahindluskoodid - 10%      

Promo

Tahad 10% allahindlust kogu oma tellimusest? Sisestage lihtsalt üks Rideri allahindluskoodidest. Kuidas ma saan koodi? Mine Google'i ja kirjuta "gizmania rider discount code" või jälgi nende riderite instagrami: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini.                                                                                  

4. Kinkekaardid

Promo

Said kinkekaardi ja tahad seda kasutada? Pole probleemi. Nagu Rideri sooduskoodide puhul, kehtib kinkekaardi lunastamine kogu teie tellimuse kohta.