SMART GIZCOUNT

Olge SMART ja kasutage sooduskoodi, mis on teile kõige mugavam.

Gizmanias saate kasutada ühte neljast allahindluskoodist. Oluline sõna on "üks". Te saate korraga kasutada ainult ühte allahindluskoodi ühe tellimuse kohta. Ja see on sinu enda otsustada, mida sa sellega teed. Pea meeles, et sa ei saa sooduskoode kombineerida.

Üks näide kõigi kohta:

Teie tellimus koosneb viiest tootest. Kaks toodet punktist 1), üks toode punktist 2) ja kaks toodet, mis ei kuulu punktidesse 1) ja 2). Millist sooduskupongi te kasutate? Seda peate ise välja mõtlema. Iga tellimus on erinev ja nii on ka allahindluskood, mis on teie seisukohast kõige kasulikum. BE SMART!

1. G-Code - 20 %

Promo

Ha soovite osta komponente freestyle rollerile? Suurepärane! Oleme koostanud teile valiku maailma tootjate tippkomponente 20% allahindlusega. 20% allahindlus kehtib toodetele, mis on tähistatud koodiga GCODE20. Nii et ärge kõhkle, täitke kood GCODE20 ja saate 20% allahindlust!

Pange tähele: G-code / Take Action with Rotation kampaanias sisalduvad tooted rotatsiooni korras ja muutuvad vähemalt kord kuus.

Kampaania reeglid

2. David Šenkýř X UrbanArtt collab - 10 %

Promo

Soovid saada 10% allahindlust UrbanArtt 'i toodetele (v.a. custom tõukerattad)? Jälgi @david_senkyr Instagramis ja saad tema allahindluskoodi. UrbanArtt tooted leiad siit

3. Rideri allahindluskoodid - 10%      

Promo

Tahad 10% allahindlust kogu oma tellimusest? Sisestage lihtsalt üks Rideri allahindluskoodidest. Kuidas ma saan koodi? Mine Google'i ja kirjuta "gizmania rider discount code" või jälgi nende riderite instagrami: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini.                                                                                  

4. Kinkekaardid

Promo

Said kinkekaardi ja tahad seda kasutada? Pole probleemi. Nagu Rideri sooduskoodide puhul, kehtib kinkekaardi lunastamine kogu teie tellimuse kohta.